Eğitim Hizmetlerimiz

Bioİzmir bünyesinde sağlık alanında ürün geliştirme süreçlerine ilişkin kurum içi ve kurum dışı talepler doğrultusunda farklı eğitimler organize edilmektedir. Alanında uzman kişi ve kuruluşların desteği ile gerçekleştirilen eğitimlerin tarihleri ve kayıt koşulları ayrıca duyurulmaktadır.

 

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Bioİzmir bünyesinde sağlık alanında fikirden ürüne ve pazara kadar ilerleyen tüm aşamalarda “Teknoloji Olgunluk Değerlendirme Hizmetleri”, “Ekonomik Değerlendirme ve Analiz Hizmetleri”, “CE Belgelendirme Destek Hizmetleri” ve “Proje Geliştirme Destek Hizmetleri” gibi pek çok danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. 

 

Laboratuvar Hizmetlerimiz

Bioİzmir ve paydaşı olan İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi bünyesinde biyomalzeme, biyoteknolojik ilaç, tıbbi malzeme ve tıbbi cihaz için gerekli olan akredite ve non-akredite testlerin yapılabildiği Preklinik Toksikoloji Laboratuvarı, Tıbbi Cihaz Test ve Kalibrasyon Laboratuvarı, Biyoteknolojik…

Daha fazla bilgi

 

Daha fazla bilgi

 

Daha fazla bilgi

 

TEKLİF TALEP FORMU

 

GERİ BİLDİRİM FORMU

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANKETİ

Laboratuvar hizmetlerimiz için isteklerinizi bizlere detaylıca bildirmek ve teklif almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Hizmetlerimize ilişkin her türlü olumlu, olumsuz geri bildirim ve önerilerinizi bize rahatlıkla gönderebilirsiniz.

 

Görüşleriniz hizmet kalitemizi geliştirmek için bize yol gösterecektir.  Müşteri memnuniyeti anketimize bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tıklayınız

  Tıklayınız  

Tıklayınız

 

 

Bioİzmir Uluslararası Sağlık Teknolojileri Geliştirici ve Hızlandırıcı Uygulama ve Araştırma Merkezi

bioizmir                                                                               E-mail: bioizmir@deu.edu.tr

 bio_izmir                                                                             Tel: +90 232 412 81 01